Firma: BUDBERG Budownictwo - Architekt Bydgoszcz

Przedsiębiorstwo z branży budowlanej o specjalizacji: Architektura komercyjna i industrialna

Wizytówka zwykła

Zakres działalności firmy:

Biuro architektoniczne się w projektowaniu budynków o konstrukcji ze stali z blach cienkościennych. W ofercie oferuje wyjątkowy system hal. To super nowoczesny i wyjątkowo konkurencyjny ekonomicznie produkt, który ustawicznie jest ulepszany pod k [...]

[...] tem kolejnych realizacji obiektów budowlanych. Firma zajmuje się także obsługą inwestycji budowlanych. Główną ideą firmy jest, aby realizacje były zrealizowane w możliwie najkrótszym czasie, to jest w terminie umówionym z klientem, kładąc nacisk na stosowanie najbardziej ekonomicznych rozwiązań, rzetelność i ich optymalizację. Pozwala to zoptymalizować czas trwania całego procesu inwestycyjnego, a tym samym ograniczyć do minimum wydatki inwestycji.

Optymalizacja przeprowadzana jest bardzo szczegółowo i wnikliwie, a opiera się na projektowaniu obiektów budowlanych z wykorzystaniem niezbędnej ilość żelbetu i stali, niezbędnej dla utrzymania formy i bezpieczeństwa całego obiektu. Bardzo doświadczenie projektowe w zakresie przygotowywania projektów architektonicznych budynków mieszkalnych oraz hal stalowych gwarantuje nam z powodzeniem również świadczyć usługi w zakresie montażu budynków.

Hale stalowe stanowią trzon naszego biura konstrukcyjnego, jednak projektujemy także obiekty mieszkalne czy biurowe. W ostatnich latach zaprojektowaliśmy kilkadziesiąt budynków dla przemysłu. Najczęściej były to hale stalowe z profili zimnogiętych ocynkowanych (hale magazynowe, hale produkcyjne itd.). Jednym z głównych zleceniodawców był lider produkcji blachy trapezowej, dachówkowej, kształtowników zimnogiętych itd.

Po kilku latach działań w zakresie projektowania i obsługi inwestycji budowlanych oraz zdobytego doświadczenia, poszerzyliśmy ofertę naszego działania o wykonawstwo robót budowlanych.

Dane kontaktowe: Dane firmowe są nieaktualne? Powiadom nas.

  • Adres: Bydgoszcz 85-360, Pagórek 8
  • Strona internetowa: www.budberg.pl
Region: Kujawsko-pomorskie

Opinie o firmie

Dodaj swój komentarz »

Firmy o podobnym profilu działalności

Meble Ryszard Kujawski

Firma z branży: Wykańczanie i aranżacja wnętrz

Firma z branży: Architektura wnętrz

Adres: Łódź 92-230, al. Piłsudskiego 162

Biuro Projektowe Jarosław Włodarczyk

Firma z branży: Architektura wnętrz

Adres: Sieradz 98-200, Armii Krajowej 11

Idea Logistyka Sp. z o.o. sp.k.

Firma z branży: Architektura wnętrz

Adres: Katowice 40-722, Piotrowicka 17

brak-logo
Szukaj nas na Facebooku

409

TYLE OSÓB PRZEGLĄDAŁO JUŻ WIZYTÓWKĘ TEJ FIRMY
Firmy wyróżnione
Reklama w serwisie
nowe drzwi tarasowe Oknoplast