Centrumkrzesel.pl – zakupy krzeseł on-line nigdy nie były takie łatwe!

Zakupienie krzesła biurowego przez internet to dzisiaj żaden problem. A może poszukujesz modnych krzeseł do jadalni? Jeżeli chcesz mieć przed sobą szeroki asortyment w niskich cenach, zajrzyj do sklepu Centrumkrzesel.pl,... Czytaj dalej

24 października 2017
Artykuł z kategorii: Aranżacja biura

Zakupienie krzesła biurowego przez internet to dzisiaj żaden problem. A może poszukujesz modnych krzeseł do jadalni? Jeżeli chcesz mieć przed sobą szeroki asortyment w niskich cenach, zajrzyj do sklepu Centrumkrzesel.pl, gdzie czeka na ciebie kilkaset różnych modeli z wysyłką od ręki!

Wydawałoby się, że zakupy mebli przez internet to nie taka prosta sprawa. Jednak w rzeczywistości możemy zrobić zakupy znacznie wygodniej niż w zwykłych salonach stacjonarnych – bez potrzeby wychodzenia z domu.

Szeroki wybór krzeseł, bardzo atrakcyjne ceny na każdą kieszeń, mnóstwo kolorów do wyboru, zarówno modne, jak i klasyczne wzory, a także błyskawiczna wysyła z dostawą wprost pod drzwi – to tylko niektóre zalety internetowych sklepów meblowych. Takim sklepem jest również Centrumkrzesel.pl – sklep on-line specjalizujący się w sprzedaży komfortowych krzeseł, foteli, hokerów i innych mebli do domu i do biura.

krzesła biurowe

Fotografia Polskie Budowlane

 Zarówno sklep Centrumkrzesel.pl, jak i firma zostały założone w 2005 roku. Od 2014 firma funkcjonuje w formie spółki jawnej.

Najlepsze polskie marki w jednym miejscu

Oferta sklepu internetowego www.centrumkrzesel.pl zawiera obecnie ponad 600 produktów, uznanych polskich producentów, między innymi takich jak Profim, Grospol, Nowy Styl, Svenbox, Siesta, PolskiePufy, Snap. Wiele z modeli krzeseł znajduje się w magazynie, dlatego możliwa jest realizacja zakupów już w 24h, co wyróżnia sklep na tle konkurencji.

Firma zatrudnia 30 pracowników, a wśród jej klientów znajdują się liczne firmy, instytucje oraz osoby prywatne. Do znanych klientów należą kluczowe polskie placówki edukacyjne, ministerstwa, duże przedsiębiorstwa, a wśród nich takie jak PKN Orlen, TVN, EuroNet i wiele innych.

Znalezienie idealnego krzesła nie będzie już problemem

Sklep internetowy www.centrumkrzesel.pl to jednak nie tylko szeroki wybór oraz szybka wysyłka. Również na uwagę zasługują indywidualne, autorskie zdjęcia i filmy o produktach, które często uzupełnione są filmami. W ten sposób klient może wybrać takie krzesło, które będzie mogło spełnić wszystkie jego wymagania. Opisy są bardzo szczegółowe, a w razie pytań do dyspozycji jest także profesjonalny zespół doradców.

Chociaż sklep działa głównie przez internet, to jednak można zapoznać się z jego asortymentem osobiście. Wyróżnia to największa w Warszawie ekspozycja krzeseł na powierzchni przeszło 400 metrów kwadratowych, dlatego klienci mogą na miejscu sprawdzić asortyment i znaleźć najlepsze produkty dla siebie.

Komfortowe krzesła w ekologicznym stylu

Zakupy w prezentowanym sklepie internetowym powinny zainteresować również osoby dbające o środowisko naturalne. W sprzedaży dostępne są krzesła produkowane z poszanowaniem dla środowiska i z użyciem materiałów posiadających znak Ecolabel które są testowane tylko przy użyciu bezpiecznych dla środowiska środków.

Na szczególną uwagę zasługują tutaj produkty marki Nowy Styl, która w trosce o środowisko wykorzystuje odpadki drewniane i tekstylne do ponownego wykorzystania w formie baz dla siedzisk krzeseł kuchennych i kawiarnianych. Ponadto większość marek w ofercie www.centrumkrzesel.pl spełnia normy środowiskowe ISO 14000. a sklep stara się też się przy pakowaniu wysyłek używać jak najmniej folii i wielorazowych opakowań tekturowych.

 Wobec tego wtedy, gdy chcesz zrobić udane zakupy, warto zajrzeć do sklepu internetowego www.centrumkrzesel.pl, gdzie w jednym miejscu można zapoznać się z wieloma modelami krzeseł, foteli, hokerów, a także innych mebli przeznaczonych do domu i do biura. Zamówienie złożone dzisiaj może być u klienta nawet następnego dnia – to wygodne, szybkie i bezpieczne zakupy dla każdego wymagającego kupującego!

Autor

Agata Kozłowska
Agata Kozłowska
Jest doświadczoną redaktorką serwisu budowlanego. Specjalizuję się w tematyce budownictwa i remontów. Dzięki swojej wiedzy i pasji, jest w stanie dostarczać czytelnikom wartościowych i rzetelnych informacji dotyczących tej branży. Jestem zaangażowana w swoją pracę i dążę do ciągłego rozwijania swoich umiejętności, aby jeszcze lepiej spełniać oczekiwania moich czytelników.
Oceń ten artykuł

Centrumkrzesel.pl – zakupy krzeseł on-line nigdy nie były takie łatwe!

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen

Dodaj komentarz