Co proponuje firma deweloperska?

Obecnie na rynku możemy znaleźć mieszkania zarówno używane, jak i w stanie deweloperskim. Ofert jest naprawdę dużo, tylko jak znaleźć swoje wymarzone M. Czy lepszą decyzją będzie zakup mieszkania używanego,... Czytaj dalej

4 listopada 2019
Artykuł z kategorii: Nieruchomości, Zakup nieruchomości

Obecnie na rynku możemy znaleźć mieszkania zarówno używane, jak i w stanie deweloperskim. Ofert jest naprawdę dużo, tylko jak znaleźć swoje wymarzone M. Czy lepszą decyzją będzie zakup mieszkania używanego, ale do remontu, czy lepsze będzie nowe mieszkanie, gdzie wszystko urządzimy według własnego planu i pomysłu? Oczywiście lepszą opcją będzie zakup mieszkania od dewelopera.

1. Firma deweloperska

2. Co jeszcze oferuje nam deweloper?

3. Sposób promocji

1. Firma deweloperska

Firma deweloperska zajmuje się budową i promocją mieszkań, a w następstwie ich sprzedażą. Z przedstawicielami firm tego typu można się kontaktować osobiście lub korzystać z ich stron internetowych. Na spotkaniu z doradcą należy przedstawić oczekiwania co do szukanego mieszkania, to znaczy budżet, jaki jesteśmy w stanie przeznaczyć na zakup, jakiego metrażu potrzebujemy i ile pokoi, a przede wszystkim w jakiej okolicy potrzebujemy lokalu. Podobny system wyszukiwania znajdziemy na stronach deweloperów. Po wejściu na stronę internetową należy odnaleźć wyszukiwarkę i uzupełnić ankietę. Po zatwierdzeniu udzielonym odpowiedzi, pokażą nam się oferty, które spełniają nasze wymagania.

mieszkanie fotografia
Fotografia Polskie Budowlane

2. Co jeszcze oferuje nam deweloper?

W ofercie firm deweloperskich, poza głównym zadaniem, jakim jest sprzedaż, możemy znaleźć też inne wykonywane przez nią usługi. Jedną z propozycji jest możliwość wykończenia mieszkania przez firmę budowlaną, która współpracuje z danym deweloperem. Nie jest to współpraca prowadzona przez każdego dewelopera, ale jest to coraz bardziej popularna usługa. Ceny proponowane przez nich są promocyjne w stosunku do innych ofert. Jest to bardzo korzysta opcja, ponieważ tacy pracownicy budowlani są w stanie wejść na teren budowy szybciej niż inni wykonawcy, a tym samym możliwe jest szybsze zamieszkanie w wykończonym już mieszkaniu.

3. Sposób promocji

Oczywistym jest, że każdy z deweloperów chce zyskać jak największe grono zadowolonych lokatorów. Najlepszym sposobem rozgłosu jest oczywiście polecenie firmy przez na przykład znajomego. Jednak oczekiwania klientów z roku na rok są coraz większe i nie jest łatwo ich zadowolić. Poza oczywistym większym przykładaniem wagi do budowania bloków opartych na nowoczesnych rozwiązaniach, a przy tym eleganckich i efektownych budynkach, deweloperzy biorą udział w różnego rodzaju akcjach promocyjnych, między innymi targach budowlanych. Jest to idealny moment, żeby na miejscu porównać proponowane oferty mieszkań, dopytać ewentualnie o pewne kwestie i wybrać ofertę dla nas najlepszą. Na przykład jedną z firm deweloperskich, która nie jeden blok w Polsce wybudowała jest firma Polnord.

Autor

Agata Kozłowska
Agata Kozłowska
Jest doświadczoną redaktorką serwisu budowlanego. Specjalizuję się w tematyce budownictwa i remontów. Dzięki swojej wiedzy i pasji, jest w stanie dostarczać czytelnikom wartościowych i rzetelnych informacji dotyczących tej branży. Jestem zaangażowana w swoją pracę i dążę do ciągłego rozwijania swoich umiejętności, aby jeszcze lepiej spełniać oczekiwania moich czytelników.
Oceń ten artykuł

Co proponuje firma deweloperska?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen

Dodaj komentarz