Oknoplast: praca

Pracowałeś w firmie Oknoplast? A może dopiero składałeś CV? Rzuć okiem na komentarze osób, które pracowały i pracują w Oknoplast. Czy warto? Na jakie wynagrodzenie miesięczne możesz liczyć? Rzuć okiem... Czytaj dalej

11 sierpnia 2016
Artykuł z kategorii: Dyskusje

Pracowałeś w firmie Oknoplast? A może dopiero składałeś CV? Rzuć okiem na komentarze osób, które pracowały i pracują w Oknoplast. Czy warto? Na jakie wynagrodzenie miesięczne możesz liczyć? Rzuć okiem na komentarze naszych użytkowników i na jakie warunki może liczyć przyszły magazynier.

Oknoplast – opinie o pracodawcy

margines

Dyskusję otworzył: Wojciech Baranowski

Autor

Agata Kozłowska
Agata Kozłowska
Jest doświadczoną redaktorką serwisu budowlanego. Specjalizuję się w tematyce budownictwa i remontów. Dzięki swojej wiedzy i pasji, jest w stanie dostarczać czytelnikom wartościowych i rzetelnych informacji dotyczących tej branży. Jestem zaangażowana w swoją pracę i dążę do ciągłego rozwijania swoich umiejętności, aby jeszcze lepiej spełniać oczekiwania moich czytelników.
Oceń ten artykuł

Oknoplast: praca

Oceń
Ocena 5/5 na podstawie 10 ocen
 1. Mizal90 pisze:

  Złożyłem właśnie papiery na kontrolera jakości. Ciekawe, na co mogę liczyć, jeśli chodzi o miesięczne wynagrodzenie. Macie jakieś doświadczenia? Ktoś z was pracuje już na tym stanowisku i mógłby się pochwalić, na ile mogę + – liczyć? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi. Mizal90.

  • Krystoof pisze:

   Z tego co wiem, to coś chyba na poziomie 2200-2400 złotych netto, ale to musiałbyś kogoś konkretnie podpytać, bo tyle robił mój znajomy tam jakieś 2,5 roku temu, więc ciężko powiedzieć, ile jest teraz.

   • Atrium1980 pisze:

    Serio sądzisz, że znamy odpowiedź? To jest forum osób, które kandydują tam do roboty, a nie forum byłych pracowników. Sądzisz, że ludzie nie mają co robić, tylko przesiadują godzinami przed ekranem komputera, klepią komentarze, jak się pracuje na stanowisku A albo B. Weź człowieku rusz głową.

 2. Piki99 pisze:

  Grunt, że w Oknoplaście nie rozdają umów o dzieło i umów zleceń, bo z doświadczenia wiem, że w tej branży to generalnie norma. Wiem co mówię, bo przez blisko 6 lat pracowałem na takich warunkach w 3 różnych firmach, u dwóch lokalnych i jednym ogólnopolskim producencie. Nie będę pisał tutaj nazw, żeby potem mnie ktoś po sądach nie ciągał. Jak ktoś ma parę w łapach, to wszędzie zarobi $.

 3. B.A.R.T pisze:

  True. Generalnie o Oknoplaście można pisać wiele, ale jeśli chodzi o warunki formalne, socjal itd., to poziom trzymają. Wcześniej pracowałem tam przez agencję, która brała chyba ze 30% prowizji (leasing pracowniczy), teraz składam do nich CV bezpośrednio, no i czekam na odpowiedź. Zobaczymy.

  • follow river pisze:

   Ale praca na zmiany, czy tylko powiedzmy tam 8-18 i koniec? Soboty są wolne, czy tylko dla tych, którzy chcą wyrobić sobie dodatkowe nadgodziny? Wiesz coś?

 4. Kekę-Mekę pisze:

  A oni mają teraz jakieś wolne etaty w ogóle? Bo szukałem w kilku serwisach, wpisywałem Onoplast praca i nic konkretnego mi się nie wyświetliło. Nie wiem, może coś nie tak robię…

 5. DT pisze:

  Na montażu całkiem sporo. Wiadomo, na magazynie praca, jak praca – zbyt wiele się nie nauczysz. Ewentualnie, jak masz wykształcenie inżynierskie, to można coś bardziej tam podziałać.

 6. Kondziu pisze:

  Najlepiej się zarabia na nietypowych i na aluminium. Tam mniej niż te 2800 – 2900 złotych netto nie zarobisz. Tylko, że wiesz – odpowiednie kompetencje do tego trzeba też mieć. Nie przyjmą cię do tych działów od tak, wiesz, bez żadnego doświadczenia. Pozdrawiam kumatych, Kondziu.

 7. ..... pisze:

  Ktoś z was pracował na helpdesku w Oknoplaście? Proszę o opinie.

 8. taper_m pisze:

  Rotacji w sumie jakiejś dużej nie ma, więc nie jest tak źle. Sporo teraz roboty jest teraz w księgowości i generalnie w całym dziale IT. Pytanie, jakiej pracy w Oknoplast tak naprawdę szukasz.

 9. paulina_leska_kraków pisze:

  Ktoś był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Oknoplaście? Jestem ciekawa, jak z przebiega? Byłabym wdzięczna za rady. O co pytają? Dużą uwagę przywiązują do stroju? Rozmowa jest z jakimś kierownikiem działu, czy pracownikiem działu HR?

  • niezalogowany pisze:

   Przeklikałem wszystkie komentarze i nic się nie dowiedziałem. Oni zamiast właśnie o rozmowach kwalifikacyjnych rozmawiać, to się napinają, że ich kręgosłupy bolą od noszenia palet… co za ludzie.

   • Mariusz_ pisze:

    Byłem kilka dni temu na rozmowie i generalnie spoko wrażenia. Na początku trochę spina, ale w trakcie rozmowy trochę się rozluźniło, więc chyba całkiem nieźle mi poszło. Ciekawe tylko, czy dostanę tę pracę…

 10. ROBSON_TU pisze:

  Marudzicie, że aż żal słuchać. Pracujecie na montażu i spodziewacie się nie wiadomo jakich warunków. Przecież sprawą oczywistą jest to, że to praca fizyczna, więc trzeba być w miarę uodpornionym na wysoką, niską temperaturę itd. Oknoplast nie produkuje mebli do salonu, tylko okna. Wyraziłem się jasno? To nie praca przy biurze – okna ważą ile, ważą – jedne większe, drugie mniejsze.

  Ale jak ktoś boi się roboty fizycznej, to czego by nie robił, zawsze będzie mu źle. Tyle ode mnie w temacie.

 11. 123123123 pisze:

  Złożyłem CV na montaż, jakieś doświadczenie mam, więc może mnie wezmą.

 12. Adek pisze:

  A ja już chyba z 10 razy klikałem w klawisz aplikuj i nic nie działa… wiecie, do kogo zadzwonić w tej sprawie, może?

  • Quo_Vadis pisze:

   No, ale po co o tym piszesz? To forum o warunkach pracy w Oknoplaście, a nie o tym, że ci jakaś strona internetowa pośrednika nie działa!

 13. Quo_Vadis pisze:

  W sumie to zarobki są podobne, jak w całej branży okiennej – znośne. Oknoplast ma na pewno plusa za to, że jak ktoś chce, to może awansować. Wszystko tak naprawdę zależy od menadżera działu i od stanowiska, bo wiadomo że jak ktoś ciąga palety cały dzień, to nie może spodziewać się, że dostanie pracę przy biurku w dziale logistycznym. A jak ktoś dostał się na stanowisko magazyniera i ma żal, że po roku nikt nie zaproponował mu pensji szefa działu albo prezesa (!), to jest najzwyczajniej w świecie niepoważny.

 14. Z_Wieliczki pisze:

  W Wieliczce są całkiem ok warunki pracy.

 15. gość pisze:

  Praca generalnie na 3 zmiany, ale przynajmniej masz stabilne dochody, bo firma się rozwija od dobrych kilku lat, robi ekspansję na rynkach zagranicznych, więc jak będziesz chciał zarobić, to zarobisz.

Dodaj komentarz