Profesjonalne mycie elewacji i czyszczenie przemysłowe

Firma nie może sprawnie działać, jeśli jej maszyny i sprzęt nie działają prawidłowo. Skuteczna konserwacja i czyszczenie maszyn przemysłowych to rzecz absolutnie niezbędna – wydłuża to ich żywotność, użyteczność, a... Czytaj dalej

28 września 2017
Artykuł z kategorii: Budowa domu

Firma nie może sprawnie działać, jeśli jej maszyny i sprzęt nie działają prawidłowo. Skuteczna konserwacja i czyszczenie maszyn przemysłowych to rzecz absolutnie niezbędna – wydłuża to ich żywotność, użyteczność, a co za tym idzie zdecydowanie usprawnia działanie Twojej firmy. Nie zwlekaj i już dziś pozwól swojej firmie się rozwijać.

Czyszczenie przemysłowe

Czyszczenie maszyn i urządzeń przemysłowych zmniejsza koszty produkcji ogólnej, przynosi efekty w postaci wysokiej jakości produktu, dlatego tak ważne jest utrzymanie ich we właściwej czystości, dostosowujemy się do systemu HACCAP . Poprzez użycie odpowiednich technologii czyszczenia jesteśmy w stanie przeprowadzić proces mycia maszyn i sprzątania obiektów przemysłowych w szybki i nieinwazyjny sposób z zachowaniem najwyższej skuteczności. Szybkość i efektywność procesu naszego czyszczenia, znacząco wpływa na obniżenie kosztów związanych z przestojem lub serwisem urządzeń.

Zakres usług obejmuje :

  1. Czyszczenie zbiorników przemysłowych

  2. Czyszczenie maszyn produkcyjnych

  3. Czyszczenie urządzeń przemysłowych

  4. Czyszczenie linii technologicznych

  5. Czyszczenie wentylacji

  6. Czyszczenie urządzeń sterujących i szaf sterowniczych

  7. Czyszczenie elementów konstrukcji

  8. Czyszczenie sufitów

  9. Czyszczenie ścian

  10. Czyszczenie regałów

Technologie, które stosujemy przy czyszczeniu to przede wszystkim czyszczenie suchym lodem. Jest to szybka, bezinwazyjna i skuteczna metoda oczyszczania, stosowana wszędzie tam, gdzie zawodzą konwencjonalne sposoby. Suchy lód jest zupełnie nietoksyczny, nie pozostawia odpadów środka czyszczącego ani wilgoci. Sam proces czyszczenia jest bardzo prosty i opiera się na dwóch właściwościach fizycznych, sile uderzeniowej lodu i efekcie cieplno – kinetycznym. Zalety tego czyszczenia to brak demontażu czyszczonej powierzchni, metoda przyjazna środowisku, bez uszkodzeń powierzchni.

elewacja

Fotografia Flickr.com CC 2.0 russellstreet

W procesie czyszczenia suchym lodem nie stosuje się żadnych detergentów. Metoda ta doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie niedozwolone jest czyszczenie wodą lub piaskowanie. Po za tym stosujemy metody tradycyjne jak czyszczenie pod ciśnieniem wody, czyszczenie chemiczne – ręczne, mycie pianowe – ciśnieniowe. Swoje prace dostosujemy do Państwa wymagań i obostrzeń obowiązujących na terenie obiektu, z przyjemnością doradzimy.

Czyszczenie przemysłowe wykonywane przez firmę Teton to szybkie i skuteczne czyszczenie maszyn w miejscu eksploatacji, skrócenie czasu czyszczenia i przestoju urządzeń, możliwość czyszczenia urządzeń elektrycznych i elektronicznych bez ich demontażu, obniżenie kosztów pracy i związanych z nim dodatkowych prac, dostosowanie rozwiązań do każdego budżetu.

Mycie elewacji

Usługa mycia elewacji jest to mycie gorącą wodą pod ciśnieniem wspomagane odpowiednimi profesjonalnymi środkami chemicznymi. Dobór środków jest zależny od rodzaju elewacji oraz rodzaju zabrudzeń. Również ciśnienie wody jest dobierane w ten sposób żeby optymalnie czyścić bez powodowania uszkodzeń (50-200 bar).

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie czyszczenia budynków, w tym czyszczenie elewacji, mycie ścian i mycie dachów. Metodą tą jesteśmy w stanie umyć takie rodzaje elewacji jak : tynk, kamień, piaskowiec, granit, klinkier, amerblok, tynki mozaikowe, pcv, metalowe, betonowe, szklane, płyty i okładziny, ekrany akustycznie i inne.

Oferujemy również profesjonalne mycie dachów, różne czynniki atmosferyczne powodują jego zabrudzenie i mało estetyczny wygląd, a jego regularne mycie czyszczenie poprawi wygląd nie tylko od strony estetycznej ale i również przedłuży okres eksploatacji. Mycie dachu wykonywane jest przy użyciu wysokociśnieniowego urządzenia myjącego z wykorzystaniem gorącej wody oraz środka chemicznego.

Stosowane preparaty chemiczne posiadają właściwości czyszczące i grzybobójcze. Wykorzystamy specjalistyczne biodegradowalne i ekologiczne środki przeznaczone do usuwania tego typu zanieczyszczeń. Po wyczyszczeniu dachu, w naszej ofercie znaleźć można również impregnacje, dzięki takim zabiegom, każdy dach przez długi czas będzie wyglądał estetycznie. Będzie również o wiele bardziej odporny na szkodliwe działania atmosferyczne jak również przenikanie wody, co spowolni, na długi okres czasu ponowny porost dachu. Prace te wykonujemy metodą natryskową lub ręcznie, pędzlem.

Do części naszych usług dołączyć można również prace związane z myciem różnego rodzaju przeszkleń. Dzięki pracy przy pomocy dostępu linowego możemy sięgnąć i profesjonalnie umyć najbardziej niedostępne okna. Mycie okien opanowaliśmy pracując dwiema metodami, możemy je myć pod ciśnieniem tzw. Karcherem lub tradycyjnie ręcznie. Dzięki naszej pomocy, wszelkie przeszklenia będą umyte z dokładną starannością, a niedostępne elementy nie będą wyróżniać się na tle innych. Bez problemu dobierzemy środki i umyjemy bez smug.

Autor

Agata Kozłowska
Agata Kozłowska
Jest doświadczoną redaktorką serwisu budowlanego. Specjalizuję się w tematyce budownictwa i remontów. Dzięki swojej wiedzy i pasji, jest w stanie dostarczać czytelnikom wartościowych i rzetelnych informacji dotyczących tej branży. Jestem zaangażowana w swoją pracę i dążę do ciągłego rozwijania swoich umiejętności, aby jeszcze lepiej spełniać oczekiwania moich czytelników.
Oceń ten artykuł

Profesjonalne mycie elewacji i czyszczenie przemysłowe

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen

Dodaj komentarz