W Panoramice coraz mniej miejsc. Deweloper chwali się rekordową sprzedażą

120 - tylko tyle wolnych lokali pozostało już na szczecińskim osiedlu Panoramika. W najnowszym komunikacie prasowym Ronson Development chwali się rekordową sprzedażą. Tak wysokiej sprzedaży nikt się nie spodziewał [caption... Czytaj dalej

27 marca 2017
Artykuł z kategorii: Sektor budowlany

120 – tylko tyle wolnych lokali pozostało już na szczecińskim osiedlu Panoramika. W najnowszym komunikacie prasowym Ronson Development chwali się rekordową sprzedażą.

Tak wysokiej sprzedaży nikt się nie spodziewał

osiedle Szczecin Panoramika

Fotografia: Ronson Development (Panoramika)

Dlaczego nowo oddane do użytku mieszkania osiedla Panoramika cieszą się tak dużą popularnością?

W ocenie Andrzeja Gutowskiego – to zasługa:

[…] przemyślanego projektu architektonicznego, a co za tym idzie – budowy obiektu, który jest bardzo dobrze doświetlony przez cały rok.

Rodziny, które zdecydowały się na zakup mieszkań podkreślają też, że nie bez znaczenia jest odpowiednie zagospodarowanie wolnej przestrzeni. I tak np. mieszkania o powierzchni 50-55 m kw. mimo że z pozoru niewielkie, nie straciły na przestronności.

Co ważne – samo osiedle może pochwalić się b. dobrym łączem komunikacyjnym z śródmieściem Szczecina i dostępem do obiektów rekreacyjnych. W okolicy położone są m.in.: Las Arkoński, Plac Rodła, Jasne Błonia.

Mieszkania o powierzchniach 30 do nawet 105 m kw.

Przypomnijmy, że w ramach ostatniego, trzeciego etapu sprzedaży, w ręce potencjalnych nabywców deweloper oddaje mieszkania o powierzchniach od 30 do 105 m kw. (mieszkania z 2, 3 lub 4 pokojami w zależności od zagospodarowania i powierzchni nieruchomości).

Ronson Development to jeden z wiodących polskich deweloperów w kategorii nieruchomości mieszkalnych. Firma jest obecna w największych miastach na terenie całego kraju – w tym w Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu.

Autor

Agata Kozłowska
Agata Kozłowska
Jest doświadczoną redaktorką serwisu budowlanego. Specjalizuję się w tematyce budownictwa i remontów. Dzięki swojej wiedzy i pasji, jest w stanie dostarczać czytelnikom wartościowych i rzetelnych informacji dotyczących tej branży. Jestem zaangażowana w swoją pracę i dążę do ciągłego rozwijania swoich umiejętności, aby jeszcze lepiej spełniać oczekiwania moich czytelników.
Oceń ten artykuł

W Panoramice coraz mniej miejsc. Deweloper chwali się rekordową sprzedażą

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen

Dodaj komentarz