Warsztaty Deweloperskie dla początkujących – trwają zapisy!

Wejście w branżę deweloperską wymaga odpowiedniego przygotowania, wiedzy i umiejętności. Można je zdobyć poprzez próby i błędy lub zdecydować się na jedno ze szkoleń deweloperskich na rynku. I właśnie do... Czytaj dalej

Wejście w branżę deweloperską wymaga odpowiedniego przygotowania, wiedzy i umiejętności. Można je zdobyć poprzez próby i błędy lub zdecydować się na jedno ze szkoleń deweloperskich na rynku. I właśnie do osób pragnących rozpocząć swoją przygodę w branży deweloperskiej skierowana jest nowa formuła Warsztatów Deweloperskich Pawła Preisnera, która skupia się na realizacji swoich własnych pierwszych inwestycji. Najbliższa edycja wydarzenia już 24-26 listopada!

Paweł Preisner to deweloper z 20-letnim doświadczeniem, twórcą prestiżowej Akademii Dewelopera, który od 2018 roku dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Z jego szkoleń skorzystało już setki osób, a on sam jest prelegentem wielu prestiżowych wydarzeń branżowych. Najważniejsze jest jednak to, że Paweł Preisner swoją wiedzę czerpie z praktyki, ponieważ w swoim życiu oddał do użytkowania już ponad 1000 nieruchomości, a takie jego inwestycje jak ST55 czy ST Tower zachwycają swoją architekturą i stanowią inspirację dla innych deweloperów.

Warsztaty Deweloperskie – pierwsza inwestycja

Podczas trzydniowego wydarzenia organizowanego przez Pawła Preisnera, uczestnicy zdobędą najważniejszą wiedzę na temat realizacji swoich pierwszych inwestycji deweloperskich. Krok po kroku przedstawione zostaną poszczególne etapy realizacji pierwszej inwestycji: od poszukiwania działki, przez finansowanie, współpracę z wykonawcami i architektami, organizację procesu budowlanego, po tajniki optymalizacji i sprzedaż. Ponadto poruszona zostanie niezwykle dziś perspektywiczna forma deweloperki, która stawia na inwestowanie zabudowę letniskową i która posiada ogromny potencjał na 2022 rok.

Warto dodać, że podczas najbliższej edycji wydarzenia wystąpi dodatkowo dwóch zaproszonych ekspertów: Adrian Hołub – współwłaściciel Geodetic – oraz Maciej Trojniar – właściciel Stark Media. Pierwszy z nich przedstawi kwestie Due diligence nieruchomości oraz analiz planistycznych i procesów projektowych wpływających na sprzedaż i komercjalizację nieruchomości, natomiast Maciej Trojniar opowie o marketingu i promocji w deweloperce. Tak skondensowana wiedza sprawi, że wszyscy absolwenci szkolenia będą doskonale przygotowani do rozpoczęcia własnej działalności deweloperskiej. Kompleksowy program, dopasowany do uczestników warsztatów. Listopadowe wykłady pomogą ograniczyć błędy w branży deweloperskiej i stworzyć konkretny plan działania. Warsztaty Deweloperskie to jedyna taka inicjatywa w Polsce!

Dobry start w deweloperce

Oprócz tego organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe o wartości 2 000 zł, a pierwszego dnia warsztatów przewidziane jest spotkanie networkingowe. Wszystko to sprawia, że Warsztaty Deweloperskie dla początkujących to najlepszy wybór dla osób, które chcą stawiać pierwsze kroki w branży deweloperskiej i zdobędą wiedzę praktyczną od praktyków. Więcej informacji oraz zapisy na to wydarzenie, które odbędzie się już 24-26 listopada, znaleźć można na stronie Sklepu Deweloperskiego. Uwaga! Tylko do 8 listopada obowiązuje cena promocyjna!

Fotografia dostarczona przez autorów wpisu na licencji sklep.zostandeweloperem.pl

Autor

Agata Kozłowska
Agata Kozłowska
Jest doświadczoną redaktorką serwisu budowlanego. Specjalizuję się w tematyce budownictwa i remontów. Dzięki swojej wiedzy i pasji, jest w stanie dostarczać czytelnikom wartościowych i rzetelnych informacji dotyczących tej branży. Jestem zaangażowana w swoją pracę i dążę do ciągłego rozwijania swoich umiejętności, aby jeszcze lepiej spełniać oczekiwania moich czytelników.
Oceń ten artykuł

Warsztaty Deweloperskie dla początkujących – trwają zapisy!

Oceń
Ocena 5/5 na podstawie 1 ocen

Dodaj komentarz