Warsztaty deweloperskie z zabudowy letniskowej od podstaw. Przygotowanie i realizacja projektu budownictwa wypoczynkowego

Inwestycja deweloperska w zabudowę letniskową przynosić może zyski przez długi czas. Atrakcyjne miejsce, czas spędzony z rodziną, zabawy dla dzieci oraz dobre i komfortowe warunki pobytu, będą przyciągać nowych klientów,... Czytaj dalej

4 stycznia 2022
Artykuł z kategorii: Budowa domu, Projekt domu

Inwestycja deweloperska w zabudowę letniskową przynosić może zyski przez długi czas. Atrakcyjne miejsce, czas spędzony z rodziną, zabawy dla dzieci oraz dobre i komfortowe warunki pobytu, będą przyciągać nowych klientów, ale i stałych bywalców. Jak stworzyć taką przestrzeń? Szkolenie deweloperskie prowadzone przez Pawła Preisnera zostało docenione przez setki osób w kraju. Intensywne dwa dni zajęć pomogą Tobie w planowaniu inwestycji, jego realizacji i ogólnej strategii.

Projekty zabudowy letniskowej

Seria szkoleń deweloperskich poparta jest prawdziwymi inwestycjami na podstawie doświadczeń z realizowań już i dobrze sobie radzących obiektów – Bacówki Radawa oraz Wioski Wakacyjnej. Pierwszy z projektów powstał w niewielkiej podkarpackiej miejscowości Radawa. Został zaprojektowany w stylu góralskim, a obiekt otaczają rozległe lasy sosnowe, które zapewniają kontakt z naturą i spędzenie wolnego czasu z dala od zgiełku miasta. Strefa Hotelowa posiada bogatą ofertę, co sprawia, że jest to idealne miejsce na wypoczynek i pierwszy w Polsce hotel rodzinny.

Z kolei Wioska Wakacyjna Radawa jest projektem, gdzie powstanie aż 66 domków rekreacyjnych. Dostępne atrakcje dla dzieci w postaci placu zabaw, strefy basenowej, m.in. fontanny i zjeżdżalnie, oferta animacji dopasowana do każdego dnia tygodnia. Nowoczesny kompleks wypoczynkowy to pomysł na rodzinne wakacje i wypady z przyjaciółmi.

Dzień pierwszy warsztatów – zabudowa letniskowa od postaw

Na podstawie, m.in. tych dwóch przedsięwzięć, uczestnikom szkolenia zostanie zaprezentowane, jak krok po kroku realizować inwestycję, która w przyszłości przyniesie realne zyski. Program warsztatów, który obejmuje dwa intensywne dni szkolenia, zawiera planowanie inwestycji, wybór działek, jej realizację, a następnie sprzedaż i prowadzenie.

W dniu pierwszym Paweł Preisner przedstawi swoją prelekcję na temat zabudowy letniskowej, procedury deweloperskiej (zgłoszenie budynków, przekształcenie działek budowlanych), omówi proces budowlany, potencjał lokalizacyjny i przeprowadzi analizę rentowności i koszt budowy, a także jak krok po kroku zrealizować budowę wiosek wakacyjnych.

Część druga zarezerwowana jest dla Pawła Drostka, dyrektora generalnego Wioski Wakacyjnej. Z tego wystąpienia uczestnicy dowiedzą się, m.in. systemach sprzedażowych (booking, hotels.com), automatyzacji systemów sprzedażowych i pobytowych, niezbędnych systemach, a na sam koniec będą mogli zadawać pytania dwóm prelegentom, a swoją wiedzę zweryfikują w teście sprawdzającym.

Dzień drugi – jak zarządzać obiektem i stworzyć skuteczną strategię wizerunkową?

Dzień drugi warsztatów należeć będzie do dwóch prelegentów – Joanny Preisner, właścicielki Hotelu Bacówka Radawa&Spa oraz ponownie Pawła Preisnera, dewelopera i twórcy Akademii Dewelopera. Część pierwsza obejmuje tworzenie strategii wizerunkowej oraz sprzedażowej obiektu turystycznego i określenie gościa docelowego, która pomoże przy celnej komunikacji marketingowej. Joanna Preisner omówi narzędzia marketingowe z których warto korzystać i podpowie, jak social media pomagają w budowaniu marki. Przedstawi również budowanie relacji z gościem i zarządzanie obiektem, jakim jest Hotel.

Na sam koniec prelegent Paweł Preisner zdradzi tajniki optymalizacji, zapozna uczestników z zarządzaniem projektem, strukturą zatrudnienia, pozyskiwaniem inwestorów zewnętrznych i outsourcingiem części usług i zarządzaniem obiektem.

Chcesz dołączyć do wydarzenia? Warsztaty deweloperskie odbędą się w dniach 5-6 marca 2022 roku w Warszawie. Dowiesz się z nich, jak skutecznie inwestować w zabudowę letniskową, aby była ona opłacalna. Wejdź na https://zostandeweloperem.pl/zabudowa-letniskowa-szkolenie-warszawa/ i zapisz się już dziś na szkolenie deweloperskie z praktykami biznesu.

Fotografia zgodnie z licencją Zostandeweloperem.pl (potwierdzenie własności)

Autor

Agata Kozłowska
Agata Kozłowska
Jest doświadczoną redaktorką serwisu budowlanego. Specjalizuję się w tematyce budownictwa i remontów. Dzięki swojej wiedzy i pasji, jest w stanie dostarczać czytelnikom wartościowych i rzetelnych informacji dotyczących tej branży. Jestem zaangażowana w swoją pracę i dążę do ciągłego rozwijania swoich umiejętności, aby jeszcze lepiej spełniać oczekiwania moich czytelników.
Oceń ten artykuł

Warsztaty deweloperskie z zabudowy letniskowej od podstaw. Przygotowanie i realizacja projektu budownictwa wypoczynkowego

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie 0 ocen

Dodaj komentarz