INPRO – szeroka oferta na rynku nieruchomości

Zakup mieszkania, domu od dewelopera nie jest prostą decyzją. Szukanie odpowiednich nieruchomości zajmuje wiele czasu, często związane jest ze stresem. Trzeba znaleźć idealną lokalizację, odpowiedni metraż, rzetelnego dewelopera. Dlatego dobrze... Czytaj dalej

Zakup mieszkania, domu od dewelopera nie jest prostą decyzją. Szukanie odpowiednich nieruchomości zajmuje wiele czasu, często związane jest ze stresem. Trzeba znaleźć idealną lokalizację, odpowiedni metraż, rzetelnego dewelopera. Dlatego dobrze jest opierać się na sprawdzonych rozwiązań, zapoznając się dokładnie z tym, co proponuje deweloper Inpro.

nowe mieszkanie
Fot. Polskie Budowlane

 INPRO to firma, która już ponad 30 lat prężnie działa na rynku deweloperskim trójmiasta i nie tylko. Przez ten czas sprzedała ponad 6500 lokali, a kolejnych 500 czeka na nowych nabywców. To właśnie sprawia, że Inpro jest jednym z liderów na pomorskim rynku deweloperskim. Wysoka sprzedaż, zadowolenie klientów, różnorodność oferty na mieszkania, domy, a także liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystko to sprawia, że współpraca z firmą na każdym etapie cechuje się profesjonalizmem.

 INPRO proponuje osobom szukającym mieszkań, domów wiele ciekawych ofert. Dzięki różnorodności ofertowej każdy może znaleźć nieruchomość, która w stu procentach spełni jego oczekiwania.

Oferta INPRO na nowe domy i mieszkania

INPRO w swojej ofercie posiada mieszkania w trójmieście oraz okolicy. Szukający domów, mogą zamieszkać w Gdańsku lub w pobliskim sąsiedztwie trójmiasta. Wszystkie inwestycje cechuje wysoka jakość realizacji, zarówno projektów, jak i wykonawstwa.

 Nowe mieszkania i domy w Gdańsku:

 • Gdańsk Oliwa – Harmonia Oliwska – inwestycja w malowniczej dzielnicy gdańska Oliwie. Mieszkania o zróżnicowanym metrażu, funkcjonalne, komfortowe, z tarasami, balkonami lub ogródkami. Udogodnienia w postaci małej architektury, place zabaw, tereny zielone. Znakomita lokalizacja, w sąsiedztwie Park Oliwski, oliwskie lasy, a także najważniejsze arterie drogowe Gdańska, jak Aleja Grunwaldzka czy ulica Spacerowa,
 • Gdańsk Jasień – Optima – cicha, spokojna dzielnica Jasień, to ucieczka od wielkomiejskiego zgiełku. Osiedle Optima to mieszkania w budynkach 4 i 5-kondygnacyjnych. Tereny rekreacyjne, plac zabaw, w sąsiedztwie tereny zielone oraz bogata infrastruktura handlowo-usługowa. Doskonały dojazd samochodem lub komunikacją miejską do centrum Gdańska,
 • Gdańsk Kokoszki – Start – doskonale położona i skomunikowana gdańska dzielnica, przez co mieszka się tutaj komfortowo i spokojnie. Osiedle Start to pięciokondygnacyjne budynki, z mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu. W sąsiedztwie inwestycji dostęp do punktów usługowych i placówek handlowych,
 • Gdańsk Jasień – Wróbla Staw – osiedle domów szeregowych, z ogródkami, tarasami i garażem. Dom w Gdańsku w znakomitej lokalizacji. Komfortowe rozwiązania drogowe, komunikacja miejska, kolejowa, sprawiają, że żyje się tutaj znakomicie. Mieszkańcy osiedla Wróbla Staw mają dostęp do licznych terenów zielonych, akwenu wodnego, czy też Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

 Nowe mieszkania w Gdynia:

 • Gdynia Karwiny – Azymut – ciekawie zaprojektowane budynki z halą garażową, funkcjonalne mieszkania oraz dodatkowa infrastruktura w postaci placów zabaw i urządzeniami do ćwiczeń. Znakomita lokalizacja, niedaleko ul. Wielkopolska, a także przystanki komunikacji miejskiej oraz PKM Karwiny.

 Nowe mieszkania w Pruszczu Gdańskim:

 • Pruszcz Gdański – Debiut – 13 budynków z halami garażowymi w doskonałej lokalizacja. Szybki i komfortowy dojazd do centrum miasta, Gdańska, czy obwodnicy trójmiasta sprawiają, że jest to dobra alternatywa dla mieszkań proponowanych w Gdańsku. Na osiedlu bogata infrastruktura, plac zabaw, siłownia zewnętrzna oraz ławki. Dodatkowo w najbliższym otoczeniu bogata oferta placówek handlowych i punktów usługowych,
 • Pruszcz Gdański – Brawo – kameralne osiedle w nowoczesnej części Pruszcza Gdańskiego. Szybki dojazd do Gdańska, na obwodnicę trójmiasta, do tego bogata infrastruktura (sklepy, punkty usługowe, przedszkole czy żłobek), jak i bliskość terenów zielonych.

 Nowe mieszkania w Rumi:

 • Rumia – Ostoja – nowoczesna architektura, budynki z halami garażowymi, a także place zabaw i tereny zielone. To nie wszystko, co oferuje osiedle Ostoja w Rumi. W pobliżu osiedla centrum handlowe, usługi, rozrywka. Układ drogowy pozwala na komfortowy podróże zarówno do trójmiasta, jak i na Kaszuby Północne.

 Nowe domy na osiedlu Golf Park Tuchom:

 • Golf Park Tuchom to osiedle domów jednorodzinnych oraz w zabudowie bliźniaczej, niedaleko trójmiasta.  Lokalizacja sprawia, że można zamieszkać w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku wielkiego miasta. Równocześnie sieć drogowa umożliwia szybkie docieranie zarówno do trójmiasta, jak i np. na Kaszuby. Golf Park, w sąsiedztwie jeziora Tuchomskiego to 81 domów o zróżnicowanej powierzchni. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Domy posiadają przestronne ogrody, w których można spędzać miłe chwile z rodziną, czy przyjaciółmi. W częściach wspólnych osiedla, na mieszkańców czekają plac zabaw, boisko wielofunkcyjne czy tereny zielone.

Autor

Agata Kozłowska
Agata Kozłowska
Jest doświadczoną redaktorką serwisu budowlanego. Specjalizuję się w tematyce budownictwa i remontów. Dzięki swojej wiedzy i pasji, jest w stanie dostarczać czytelnikom wartościowych i rzetelnych informacji dotyczących tej branży. Jestem zaangażowana w swoją pracę i dążę do ciągłego rozwijania swoich umiejętności, aby jeszcze lepiej spełniać oczekiwania moich czytelników.
Oceń ten artykuł

INPRO – szeroka oferta na rynku nieruchomości

Oceń
Ocena 5/5 na podstawie 3 ocen
 1. WW pisze:

  Kiedy Debiut został oddany do użytku?

Dodaj komentarz