Zdrowe Stylove – nowa mieszkania w Katowicach od Geo Grupy

Nieruchomości są tematem dość kontrowersyjnym. Wiele osób uważa, że inwestycja w ten sektor jest bezpieczna i nie ma się o co obawiać, jednak znajdą się również osoby, które uważają, że... Czytaj dalej

14 czerwca 2019
Artykuł z kategorii: Nieruchomości

Nieruchomości są tematem dość kontrowersyjnym. Wiele osób uważa, że inwestycja w ten sektor jest bezpieczna i nie ma się o co obawiać, jednak znajdą się również osoby, które uważają, że nie ma co ryzykować i pieniądze lepiej trzymać na lokacie. Przełomem w myśleniu ludzi prawdopodobnie był 2008 roku, kiedy to wystąpił krach na giełdzie nieruchomości i cały świat odczuł tego skutki. Jednak inwestycje są pomocne i muszą występować. Deweloper Geo Grupa rusza z nową inwestycją – Zdrowe Stylove w Katowicach.

Inwestycje w nieruchomości

Powstaje coraz więcej mieszkań, które budowane są przez deweloperów. Nie są to przypadkowe inwestycje, ponieważ kto by inwestował w coś co może nie przynieść żadnego zysku. Mieszkanie w Polsce chce mieć każdy i jest to pewien wyznacznik tego, czy ktoś się czegoś dorobił, czy też nie. Inwestorzy jednak nie mogą robić cały czas tego samego, ponieważ żeby wybić sią na rynku należy zrobić coś innego niż konkurencja. Jest to bardzo ważne. Przykładem dobrej inwestycji jest Zdrowe Stylove: https://geogrupa.pl/pl/oferta/katowice/zdrowe-stylove.

Jakie korzyści niesie za sobą inwestycja Zdrowe Stylove?

Zdrowe Stylove  będzie  składać  się  z 4 nowoczesnych 6 piętrowych budynków. Inwestycja ma wiele zalet.

  • Bliskość centrum miasta, ponieważ budynki będą oddalone od centrum o zaledwie 10 min. W dzisiejszych czasach jest to ogromny plus, ponieważ wiele osób pracuje w centrum.
  • Mieszkania są położone również bardzo blisko terenów zielonych. Do Parku Kościuszki jest bardzo niedaleko, tak więc w cenie mieszkania dostaje się również bliskość centrum miasta i terenów zielonych, w których można odpocząć po ciężkim tygodniu.
  • Mieszkania posiadają również balkony, w dzisiejszych czasach jest to norma, jednak osoby mieszkające w kamienicach w podwórzach wiedzą, że posiadanie balkonu to ogromna zaleta.
  • Aktywność fizyczna cały czas rośnie. Powstawanie mieszkań musi się więc również z tym wiązać. Na terenie budynków będzie można znaleźć miejsce do grania w koszykówkę i stół do ping-ponga.
  • Nowoczesność to również pojazdy elektryczne. Każdy z budynków będzie posiadał stację do ładowania baterii, tak więc osoby jeżdżące pojazdami elektrycznymi nie muszą się o nic martwić.
  • Mieszkania będą kupowane również przez osoby z dziećmi, więc plac zabaw to coś obowiązkowego. Będzie można go znaleźć pomiędzy budynkami.
  • Osoby starsze, które nie lubią chodzić po schodach mogą również odetchnąć z ulgą. W każdym budynku będzie zamontowana winda, więc nikt nie będzie musiał nosić ciężkich zakupów po schodach.
  • Niedaleko znajduje się również tężnia solankowa, więc jest to świetne miejsce do wypoczynku. Powietrze w tych miejscach jest znacznie lepszej jakości.

Autor

Agata Kozłowska
Agata Kozłowska
Jest doświadczoną redaktorką serwisu budowlanego. Specjalizuję się w tematyce budownictwa i remontów. Dzięki swojej wiedzy i pasji, jest w stanie dostarczać czytelnikom wartościowych i rzetelnych informacji dotyczących tej branży. Jestem zaangażowana w swoją pracę i dążę do ciągłego rozwijania swoich umiejętności, aby jeszcze lepiej spełniać oczekiwania moich czytelników.
Oceń ten artykuł

Zdrowe Stylove – nowa mieszkania w Katowicach od Geo Grupy

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen

Dodaj komentarz